Strata punktów w meczu z Alcatraz.

Alcatraz - Awangarda Korczyna 2:2 (1:1)

Dostępna relacja...

W ubiegłą niedzielę w ramach VI kolejki III ligi SKALH , Awangarda zmierzyła się z przedostatnią drużyną ligi Alcatraz. Zapewne przed meczem nie można było patrzeć przez perspektywę niskiego miejsca w tabeli przeciwnika , ponieważ obecny sezon jest bardzo nieprzewidywalny , każda ekipa w każdym meczu potrafi walczyć jak równy z równym. Poniekąd tak też było w naszym przypadku. Alcatraz uskrzydlony ostatnim zwycięstwem nad PKLF Krosno , poczuł że może utrzeć nosa kolejnym rywalom , nawet i z czołówki. Jak się okazało tuż przed naszym meczem Alcatraz postanowił się wzmocnić.  W 3 min spotkania przeciwnicy wychodzą na prowadzenie po uderzeniu z przed pola karnego Frydrycha. Awangarda wyrównała stan meczu około 8 minuty spotkania po ładnej składnej akcji ,praktycznie do pustaka piłkę skierował Marcin Balawajder. Asystował M.Rymarz. Do końca pierwszej połowy mieliśmy minimalną przewagę , niestety nie udało nam się tego udokumentować bramkami. Druga połowa zaczęła się dla nas z myślą jak najszybszego wyjścia na prowadzenie. Udało się to okolo 20 min spotkania , bramkę dla ''Awy'' zdobył ponownie M.Balawajder. Zaledwie niespełna 2 min , po wyjściu na prowadzenie , tracimy bramkę. Strata piłki w ofensywie , przyniosła szybką kontrę graczom Alcatraz , którzy wykorzystują błędne krycie naszej drużyny i bez żadnego problemu pakują piłkę do siatki Greca , który nie miał żadnych szans na reakcję przy obydwu bramkach. Niestety po straconej bramce zaczął się bardzo duży chaos w naszych szeregach.  Za wszelką cenę chcemy wyjść ponownie na prowadzenie a tym czasem Alcatraz wyprowadza kolejne kontry które naprawdę mogły przynieść korzyść. Na domiar pecha w tym meczu pod koniec spotkania kontuzji doznał Mateusz Grec , który jak się okazało może już nie zagrać do końca roku a nawet sezonu. Ze strony całej drużyny dziękujemy  ''Grecykowi'' za grę , życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko. Podsumowując cały mecz , trochę szkoda straconych punktów , ale jak już wiemy z wcześniejszego doświadczenia to żadna drużyna nie odpuszcza bez walki w każdym meczu musimy dawać z siebie maximum , niestety w ubiegły weekend tak nie było. Co do Alcatraz-u to na pewno teraz ta drużyna odnajdzie swój właściwy tor , naprawdę zaprezentowali się z całkiem przyzwoitej strony , także życzymy przeciwnikom powodzenia w kolejnych spotkaniach. A nam nie pozostaje nic , jak przemyślenie kilku spraw i pełne przygotowanie się do spotkań z AutoMoto i Ofensorem Jedlicze.

1:0 ?

2:2 ?

Mateusz Grec (Konrad Szmyd) - Marcin Rymarz , Konrad Szmyd , Bartłomiej Frydrych , Łukasz Rymarz , Mateusz Zych , Jarosław Krawczyk , Michał Wojnar , Marcin Balawajder