Awangarda odnosi drugie zwycięstwo !

Guzikówka Stara Gwardia - Awangarda Korczyna 2:4 (1:1)

Dostępna relacja.

W dniu wczorajszym (22.11.2014) o godz. 11:35 w ramach IV kolejki III Ligi SKALH zmierzyliśmy się z drużyną Guzikówki Stara Gwardia. Początek spotkania nie był dla nas wymarzony około 50 sek. meczu ''gwardianie'' wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty to przewaga naszej drużyny , początkowo było ciężko nam się przedostać w pole karne Guzikówki , która bardzo dobrze radziła sobie w defensywie , lecz tylko do czasu. Około 4 minuty spotkania Bartłomiej Frydrych oddaje strzał z przed pola karnego , piłka tuż przy słupku ląduje w bramce krośnian. Do końca pierwszej połowy Awangarda posiada znaczną przewagę lecz nie udało się tego udokumentować kolejnymi bramkami, drużyna Starej Gwardii w większości próbowała gry długą piłką na szczęście nie przyniosło to efektu. Druga połowa wyglądała podobnie mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki , udało nam się to przypieczętować trzema bramkami. Na listę strzelców wpisał się ponownie Bartek Frydrych i dwukrotnie Marcin Balawajder. Niestety pod koniec spotkania nie potrzebnie straciliśmy drugą bramkę , troszkę szkoda , ale ważne że zdobyliśmy komplet punktów bo naprawdę Guzikówka to bardzo doświadczona ekipa która jeszcze nie jednej drużynie ''urwie punkty''. W sobotnim meczu do składu wrócili kontuzjowani Konrad Szmyd oraz Jarosław Krawczyk którzy zapewne w dużej mierze wspomogą nasz zespół w dalszej rywalizacji. Po czterech spotkaniach mamy już mniej więcej przejrzystość naszej gry , ofensywnie wygląda to bardzo przyzwoicie , lecz w defensywie jest jeszcze sporo do poprawy. Na obecną chwilę na swoim koncie mamy 7 punktów , które dają nam 5 pozycję w tabeli. Kolejne spotkanie już w przyszły weekend.